O firmie

     Wszystko zaczęło się podczas jednej z naszych wypraw. Włócząc się ulicami jednego z miast w dalekiej Azji kupiliśmy masło pistacjowe. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy takiego smaku i konsystencji.

Masła z innych orzechów tylko potwierdziły, jak wyjątkowe doznania smakowe można mieć w masłach z orzechów nerkowca, migdałów, laskowych no i oczywiście pistacji. Po powrocie do Polski długo szukaliśmy podobnego smaku, niestety bez skutku. Tak narodził się pomysł, aby samemu wytwarzać masło orzechowe, świeże, naturalne, o wyśmienitej konsystencji, bez żadnych dodatków, po prostu 100% masła orzechowego. Żeby zadowolić zróżnicowane upodobania w zakresie  konsystencji chcieliśmy je mieć  zarówno w wersji crunchy jak i smooth.

Nie myśleliśmy o sprzedaży masła, chcieliśmy je robić tylko dla siebie, dzieci i rodziny. Tak zaczęliśmy wytwarzać je na własne potrzeby. Orzechy wyszukujemy u najlepszych producentów z całego świata. Poddajemy je lekkiemu prażeniu tuż przed mieleniem, aby uzyskać doskonałą kruchość i aromat. Obok jakości surowca to jeden z istotniejszych elementów składających się  na wyśmienity smak masła.

Z czasem, z naszego masła orzechowego, zapakowanego w słoiki po konfiturach i przetworach domowych, powstawały doskonałe prezenty okolicznościowe dla najbliższych i szerszego grona znajomych. I to właśnie oni namówili nas do sprzedaży pysznej, orzechowej przekąski. Tak powstało nasze Be Butter.

Masła orzechowe pakujemy tradycyjnie w szkło, dzięki czemu zachowuje naturalny smak i mamy pewność, że zostanie ono takie samo na długo w domach naszych klientów. No i to co chyba najważniejsze – masło produkujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia, dzięki czemu dajemy gwarancję najwyższej jakości i świeżości smaku.

Chcąc być jednak w pełni uczciwymi musimy przestrzec, że w praktyce nasze masła za długo w Waszych domach nie postoją. Nagminnie okazuje się, że zawartość zakupionego słoika znika w bliżej niewyjaśnionych okolicznościach. My co prawda znamy już przyczyny tego zjawiska, ale Wy sami sprawdźcie dlaczego ))).

Po naszym maśle orzechowym będziesz zawsze Better, będziesz BeButter.

 Zespół BeButter