Koszty i sposoby dostawy

REALIZACJA I DOSTAWA ZAMÓWIENIA

Na ostateczny termin dostarczenia paczki składają się: czas realizacji zamówienia oraz czas dostawy.

Zamówienia złożone i  opłacone ( w przypadku zamówień z przedpłatą), sklep Be Butter  realizuje od poniedziałku do piątku w godzinach pracy sklepu tj. od 9:00 do 17:00 w dni robocze. Zamówienia złożone w dni robocze po godz. 17:00, w soboty, niedziele oraz inne dni ustawowo wolne od pracy, będą rozpatrywane następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności, a w przypadku zamówień za pobraniem z pominięciem wspomnianego czasu księgowania.  

Na termin dostawy zamówionych produktów składa się czas wyprodukowania i/lub kompletowania produktów oraz czas dostawy produktu przez przewoźnika:

1)  Czas wyprodukowania i/lub kompletowania produktu wynosi od 1 do 3 dni roboczych od

     potwierdzenia przyjęcia  zamówienia do realizacji przez Sprzedawcę.

2)  Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym od 1 do 3 dni roboczych od

     momentu nadania przesyłki (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).

Uwaga !!!

W przypadku wyboru płatności za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności - Przelewy24.pl, lub przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy sklepu, produkt zostanie wysłany po jego opłaceniu i zaksięgowaniu płatności.

 

Rodzaje dostaw:

Zakupione w sklepie produkty wysyłane są za pośrednictwem:

- Poczty Polskiej – usługa Pocztex Kurier 48 – przesyłka kurierska (gabaryt paczki S, M, L)

- Poczty Polskiej – usługa Pocztex Kurier 48 – odbiór w punkcie (gabaryt paczki S, M, L)

- In Post – Paczomaty (gabaryt paczki B, C)

- Odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

*Odbiór osobisty

Odbiór osobisty jest możliwy w siedzibie firmy, pod adresem: ul. Sobótki 9, Kąty Wrocławskie, w godzinach 10-17, po otrzymaniu informacji mailowej, lub telefonicznej o gotowości zamówienia do odbioru. Na miejscu płatność jest możliwa wyłącznie gotówką. W celu przyśpieszenia odbioru zachęcamy do wcześniejszego opłacenia zamówionego towaru poprzez płatnością elektroniczną.

 

*Poczta Polska - Pocztex Kurier 48 – przesyłka kurierska  

Przesyłki doręczane są na wskazany w zamówieniu adres, najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy pod warunkiem nadania przesyłki do godziny 15:00 w placówce pocztowej.

W ramach tego typu przesyłki nadawane mogą być paczki o poniższych gabarytach:

S -  wymiar zewnętrzny paczki: 30cm x 25cm x 15cm, waga łączna z opakowaniem max do 30 kg. Opłata: 14,15 zł

M – wymiar zewnętrzny paczki: 35cm x 30cm x 20cm, waga łączna z opakowaniem max do 30 kg. Opłata: 15,74 

L – wymiar zewnętrzny paczki:  45cm x 35cm x 25cm, waga łączna z opakowaniem max do 30 kg. Opłata: 18,70 zł

UWAGA !!!

Wybierając powyższy sposób dostawy oraz płatność za pobraniem musisz niestety pamiętać o tym, że nie każdy kurier Pocztex Kurier 48 posiada mobilny terminal płatniczy. Terminale płatnicze posiadają najczęściej kurierzy Pocztex’u obsługujący miasta wojewódzkie.

Musisz więc uwzględnić konieczność dokonania płatności gotówkowej bezpośrednio u kuriera. Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności - kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.

W przypadku wyboru formy płatności: za pobraniem, do wskazanych kosztów dostawy doliczana jest oplata za obsługę pobrania w kwocie 1,85 zł.

 

 *Poczta Polska - Pocztex Kurier 48 – odbiór w punkcie  

Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz wybrać opcję dostawy: Poczta Polska – Pocztex Kurier 48 -  odbiór w punkcie, a następnie wybrać z mapy, lub listy dogodny punkt. Wybierz dostawę do punktu najlepiej dostosowanego do Twoich potrzeb: placówki pocztowe, sklepy Żabka, stacje paliw ORLEN, kioski Ruch itd.

Przesyłki doręczane są najpóźniej do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy pod warunkiem nadania przesyłki do godziny 15:00 w placówce pocztowej.

Po nadaniu paczki otrzymasz sms/mail z numerem listu przewozowego, który pozwoli Ci monitorować status przesyłki w drodze, a po jej dostarczeniu do wskazanego punktu, otrzymasz powiadomienie o jej dostępności do odbioru.

 

W ramach tego typu przesyłki nadawane mogą być paczki o poniższych gabarytach:

S -  wymiar zewnętrzny paczki: 30cm x 25cm x 15cm,  waga łączna z opakowaniem max do 20 kg. Opłata: 13,41 zł

M – wymiar zewnętrzny paczki: 35cm x 30cm x  20cm, waga łączna z opakowaniem max do 20 kg. Opłata: 15,00 zł

L –  wymiar zewnętrzny paczki: 45cm x 35cm x 25cm,  waga łączna z opakowaniem max do 20 kg. Opłata: 17,96 

UWAGA !!!  

Wybór powyższego sposobu dostawy wymaga wcześniejszego opłacenia zamówienia. Przy tej formie dostawy: odbiór w punkcie, nie jest możliwa płatność za pobraniem.

 

*Paczkomaty Inpost  

98% przesyłek dociera do paczkomatu na następny dzień roboczy po nadaniu. Po wysłaniu zamówienia otrzymacie Państwo mail/sms z linkiem do śledzenia statusu przesyłki w dostawie.

Po dostawie przesyłki do paczkomatu dostaniecie Państwo sms z kodem odbioru, a przesyłka będzie czekała na odbiór w paczkomacie przez 48 godzin.

 

W ramach tego typu przesyłki nadawane mogą być paczki o poniższych gabarytach:

B - wymiar zewnętrzny paczki: 16 cm x 38 cm x 64 cm,  waga łączna z opakowaniem max do 25 kg. Opłata: 11,16

C - wymiar zewnętrzny paczki: 41 cm x 38 cm x 64 cm,  waga łączna z opakowaniem max do 25 kg. Opłata: 12,09

 

W kosztach przesyłki wliczona jest kwota ubezpieczenia paczki w wysokości 1,85 dla wartości zamówienia w przedziale od 200,01 zł brutto  do 5 000,00 zł brutto.

Paczki o wartości do 200 zł ubezpieczone są standardowo w ramach opłaty podstawowej i nie jest doliczana dodatkowa opłata z tego tytułu.

UWAGA !!! 

Wybór powyższego sposobu dostawy wymaga wcześniejszego opłacenia zamówienia. Przy tej formie dostawy nie jest możliwa płatność za pobraniem.